Bright Memory


47%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
xbox-one
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Bright Memory v porovnání s podobnými hrami? Bright Memory byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
XboxWeb.cz
28. 11. 2020
Opět se ukázalo, že marketingové sliby a nafintěné trailery nejsou všechno. Plynulost akce vázne, technicky to žádný zázrak, ve který jsem tak trochu doufal, není a celkový dojem je průměrný. Kdo vyloženě nechce, zatím se můžeme Bight Memory s klidným svědomím vyhnout. Uvidíme, jestli se do vydání plné verze někdy v průběhu příštího roku přeci jenom něco nezmění a nezlepší. Potenciál by tu nejspíš...

4/10
Respawnpoint
11. 11. 2020
Letní návnada na Bright Memory: Infinite zafungovala, ale aktuální “prolog” s názvem Bright Memory bohužel zklamal a nedokáže obhájit ani svou cenu, byť může všem přijít nízka. Za své peníze dostanete velmi krátký herní zážitek, který sice může zaujmout svým pojetím a hratelností, ale na všech zbylých frontách dostává solidně nakopáno. Doufejme, že plnohodnotný nástupce se ukáže ve zcela jiném světle.

5/10
Tiscali Games
10. 11. 2020
Krátké, nezajímavé demo, které nefunguje ani jako ukázka naleštěnosti next-genu. I těch pár korun můžete investovat lépe.

CS