Blur


77%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3
xbox 360

Recenze

7/10
Doupě
7. 7. 2010
Blur je kvalitní titul. Na druhou stranu obsahuje celou řadu ale, jsou tu strohé tratě, zvláštní úkoly a v singleplayeru navíc obalené do notné dávky stereotypu.

3,5/5
Doupě
6. 7. 2010
Postupem času se ale neubráníte a na jazyku pocítíte trpkou pachuť stereotypu. Říkám to nerad, ale tři typy závodů opravdu nejsou mnoho a jak zjistíte během průběhu hrou, motivace tak vysokých hodnot nedosahuje. Problém by navíc mohl nastat těsně před poslední kapitolou. Zatímco pro postup do předchozích sedmi byla laťka posazená poměrně nízko a stačilo zajet dobře polovinu normálních a pár finálových...

8,5/10
Vokr.com
27. 6. 2010
Grafika i zvuky jsou na skvělé úrovni, ovšem dojem ze hry kazí až tragicky nevyvážená obtížnost, která vás místy dokáže zvednout ze židle.

85%
Bonusweb
19. 6. 2010
Blur jsou ztřeštěné závody, ve kterých si k dobrému umístění v cíli vypomáháte jinde zakázanými prostředky. Na trati jsou rozmístěné takzvané "power-upy", tedy vychytávky k jednorázovému použití. Celkem osm zbraní sice neoplývá originalitou, ale naváděné rakety, energetické výstřely, miny, štíty a rychlá oprava do podobných her prostě patří.

85%
GamePark
6. 6. 2010
Blur uspokojí spoustu hráčů, kteří závody běžně nehrají, ale tady udělají výjimku, protože se v nich střílí i bojuje a není to žádné nudné oválové ježdění, ale adrenalinový koktejl.

85%
GamePark
6. 6. 2010
Letošní jaro by se dalo označit jako žeň arkádových závodů. Po vyloženě podařeném Split/Second od Black Hole Studios s odstupem několika týdnů přichází snad ještě očekávanější a ambicióznější kousek. Vždyť jeho tvůrci, Bizzare Creations, mají na kontě takový klenot, jakým xboxový Project Gotham Racing rozhodně je. S Blur však zkouší něco zcela nového. Chtějí na počítače a konzole vrátit úžasnou zábavu,...

80%
Bonusweb
3. 6. 2010
Závody se slušnou dávkou akce dokážou vždy potěšit. Třeba jako Blur.

7/10
Hrej.cz
30. 5. 2010
Blur vzal starý koncept akčních závodů, obléknul jej do slušivého grafického kabátku a přidal několik povedených prvků. Zábava je to především v multiplayeru.

4/5
Hrej.cz
30. 5. 2010
Blur splnil přesně to, co se od něj očekávalo. Vzal starý koncept akčních závodů, obléknul jej do slušivého grafického kabátku a přidal několik povedených prvků. Zábava je to především v multiplayeru, který sice nenahrazuje Burnout: Paradise, ale to své si v něm zaručeně najdete.

7/10
Tiscali Games
28. 5. 2010
Project Gotham na steroidech, ve světle neónů a dešti power-upů – toť rychlý a neustálou akcí kypící Blur. Kritizovat vlastně není co, tahle hra je přesně taková, jakou si ji v Bizzare Creations vysnili. Celkový dojem ovšem není vyloženě ohromující a ohlášená závodní revoluce se patrně konat nebude. Vypadá to hezky, dobře se to hraje a na pár hodin...

7/10
hry.Sme.sk
30. 3. 2010
Aj napriek neúprosnej kritike ostáva Blur pretekmi, ktoré zábavu ponúkajú. Prekvapujúco si hra pevnú pôdu pod sebou podkopáva sama. Chce ponúknuť viac ako konkurencia, avšak pridávaním toho a tamtoho sa hrateľnosť a zábava z nej vyplývajúca automaticky nezvýši. Potenciál sa maximálne prejavuje až v multiplayeri, kde sa proti ostatným jazdcom môžete dosýta vyšantiť.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře