Aquanox Deep Descent


64%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Aquanox Deep Descent v porovnání s podobnými hrami? Aquanox Deep Descent byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

50%
Czechgamer.com
9. 4. 2021
Podmorské boje plné zábavnej taktiky tu nanešťastie narážajú na hromadu nedostatkov

6/10
Tiscali Games
20. 10. 2020
Návrat legendární podvodní střílečky není tak velkolepý, jak by mohl být. Souboje jsou sice náročné a zábavné, ale náplň misí je stejně nudná jako loot a prostředí, kterému chybí tolik potřebná atmosféra.

70%
Alza
19. 10. 2020
Vzhledem k tomu, že se jedná o oživení značky staré téměř 20 let, je Aquanox Deep Descent solidní titul, který by s několika vylepšeními a trochu větším úsilím mohl zamířit výše. Doufám, že THQ Nordic poskytne týmu Digital Arrow další příležitost, kde by se studio mohlo překonat.

7,5/10
Sector.sk
16. 10. 2020
Vizuál je celkom príjemný. Tvorcovia sa snažili vytvoriť rozmanité podmorské lokality, ktoré sa líšia farebnosťou a aspoň čiastočne aj štruktúrou a objektmi. Takže okrem kvapľov v jaskyniach a rias narazíte aj na veľké farebné huby, či dokonca potopené pyramídy a aj štýlový pomníček s poďakovaním tým, čo na hru finančne prispeli. Kokpity vašich ponoriek sa mierne líšia, inak z ich útrob ale veľa neuvidíte...

DECS