7th Sector


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra 7th Sector v porovnání s podobnými hrami? 7th Sector byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
IndianTV
5. 4. 2020
7th Sector je majstrovsky vytvorená hra, ktorá sa pohráva s pomerne známymi témami transhumanizmu vcelku originálnym spôsobom a umiestňuje ich do dystopickej budúcnosti inšpirovanej socializmom a ruským brutalizmom. Dá sa pri nej stráviť niekoľko príjemných hodín a až na pár nie úplne jednoznačných logických úloh ide o solídny titul, ktorý zabaví každého hráča obľubujúceho tento herný žáner.

8/10
XboxWeb.cz
10. 2. 2020
Za cyberpunkovou mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, čeká Novograd. S ním logická výprava do revoluce, u které řvou samopaly a vržou robotické součástky. Jestli chcete zažít netradiční zrod lidské bytosti a nebojíte se trochu namáhat hlavu, máte jízdenku na správný vlak. Jen se připravte na hodně náladovou obtížnost a kolísavé tempo. Kratší délka a vypuštění některých hádanek...

8/10
Centrum Her
4. 2. 2020
Aj s menšími chybičkami je 7th Sector stále must-have pre všetkých milovníkov logických adventúr.

5/10
GamePark
3. 2. 2020
Hra 7th Sector se objevila v předběžném přístupu na Steamu už minulý rok. Od té doby ji autoři vylepšovali a pátého února tak vychází ve své finální podobě i pro konzole Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Jak výsledná verze vypadá a stojí za zahrání?

ENCS