Xenoblade Chronicles: Definitive Edition


81%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: nintendo switch

Recenze

9/10
Zing
31. 5. 2020
Xenoblade se stala kultem už před deseti lety a fanoušci vyhlíželi její návrat s velkými očekáváními. Ty se povedlo naplnit a zcela bez diskuze jde o nejlepší verzi uznávané hry. Veterány čeká záplava vylepšení i několik novinek, zatímco nováčci mají příležitost se ponořit do jedné z nejlepších ukázek tohoto bohatého žánru.

4/5
Nbase
29. 5. 2020
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition skutečně přináší zážitek velmi blízký původní hře, protože i po těch letech stále jde o vynikající a unikátní hru. Nabízí neobvyklý akční soubojový systém, rozsáhlý a nádherný svět k prozkoumání, a hlavně vynikající příběh, který má o chlup vážnější tón, než je tomu u druhého dílu. Potěší i bonusový epilog a velmi kvalitní dabing a hudba. Vadou na kráse je místy...

8/10
Tiscali Games
28. 5. 2020
Xenoblade Chronicles je stylová ukázka toho, jak se dá pracovat se značkou napříč konzolemi od Nintenda. Fanoušky žánru nadchne, jeho odpůrce určitě ne. Ale v malých pravidelných dávkách potěší a zabaví i všechny ostatní.

3/5
Hrej.cz
27. 5. 2020
Definitivní edice Xenoblade Chronicles je možná dobrý důvod, proč se ke hře vrátit, ale hra v mnoha ohledech za těch deset let zastarala. Stále je to dobré JRPG, ale už ne to nejlepší z nejlepších.

85%
Bonusweb
27. 5. 2020
Vylepšená edice jednoho z vůbec nejlepších japonských RPG vás tak uchvátí svým epickým příběhem a krásnou grafikou, že jí nejspíše odpustíte i obrovské množství dokola se opakujících soubojů a odbyté nepovinné questy.

9/10
Sector.sk
27. 5. 2020
Na Switch sa dá konečne hrať Xenoblade Chronicles kdekoľvek a v solídnej grafike, vzhľadom na celkové možnosti. Bude to veľký žrút času a rád by som sa nevedomky prevtelil do mysle hráča, ktorý túto JRPG ešte nehral. Bude to stále bomba ako kedysi? Neprekáža, že hrá jednotku, hoci možno skúšal aj druhý diel (bez obáv, nenadväzujú na seba)? Je pripravený nájsť tak 500 úloh a ak nie, vyrazí ešte do sveta...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře