Xenoblade Chronicles 2


85%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Xenoblade Chronicles 2 v porovnání s podobnými hrami? Xenoblade Chronicles 2 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/5
Nbase
5. 3. 2018
Na Xenoblade Chronicles 2 je vidět spoustu práce a jako celek se jedná o jedinečnou a naprosto úžasnou hru. Velmi povedený dlouhý příběh, který perfektně pracuje s postavami, zastíní nedostatky jako snižování rozlišení, načítání je zase velmi rychlé a nikoho neurazí. Výrazný dotyk Japonska může někoho odradit, žánr akční JRPG a komplexní mechanismy také nemusí sednout každému. Ti, kteří patří do cílové...

80%
Bonusweb
7. 12. 2017
Xenoblade Chronicles 2 je na první pohled lákavá hra, kterou si nikdo, kdo miluje JRPG (japonské hry na hrdiny) a má doma Switch, nesmí nechat ujít. A je tomu tak i po desítkách hodin strávených ve hře.

8/10
Zing
4. 12. 2017
Rozmáchlé japonské RPG s naprosto fantastickým světem a celou řadou problematických aspektů. Pokud je překousnete, dostanete herní klenot.

4/5
Hrej.cz
4. 12. 2017
Xenoblade Chronicles 2 mají prvky vynikajícího JRPG, ve kterém se dokážete ztratit na desítky hodin. Nebýt zbytečných vad a neoriginálního příběhu, byla by tahle tečka na závěr prvního roku Switche mnohem sladší.

PLENCS