World of Warcraft: Battle for Azeroth


85%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
windows

Podobné hry

Jak si vede hra World of Warcraft: Battle for Azeroth v porovnání s podobnými hrami? World of Warcraft: Battle for Azeroth byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
27. 9. 2018
Battle for Azeroth je po startu velice rozporuplný datadisk, který v nabízených novinkách a obsahu střídavě létá od naprosté dokonalosti k nezvykle frustrujícímu grindování. Pokud Blizzard dodá v nejbližším patchi to, co slibuje, hodnocení bude jen růst, protože v jádru jde o skvělé rozšíření.

Tiscali Games
5. 9. 2018
První část recenze je ještě beze známky, protože hlavní lákadla rozšíření teprve přijdou. Zatím je ale možné bezpečně prohlásit, že Battle for Azeroth vykročil do světa tou správnou nohou díky skvělému příběhu, lepším profesím a zajímavým novým světům.

95%
Czechgamer.com
31. 8. 2018
Battle For Azeroth trefne naväzuje na predošlý Legion a vracia nás ku klasickejšiemu Warcraftu minulosti, kde opäť prehlbuje konflikt medzi dvoma hlavnými frakciami - Alianciou a Hordou. Verím, že si na svoje prídu ako dlhoroční hráči, tak aj nováčikovia, na ktorých celý svet Azeroth ešte len čaká

5/5
GameSite.sk
29. 8. 2018
Najnovší datadisk Battle for Azeroth sa opäť vracia do dôb, keď Horda a Aliancia spolu bojovali. Síce neprináša taký epický príbeh ako jeho predchodca Legion, no nájdeme tu mnoho zaujímavých príbehov a získame hodiny zábavy. Novinky v hre jej pridávajú na hrateľnosti a len čas ukáže, čo pre nás vývojári ešte chystajú. Zatiaľ vám však túto expanziu odporúčam všetkými desiatimi.

4/5
Hrej.cz
27. 8. 2018
Battle for Azeroth sice není tak velkolepý jako Legion, přesto je plný výpravných questů a lokací. A do budoucna slibuje ještě víc.

80%
Bonusweb
25. 8. 2018
V pořadí již sedmá expanze online hry na hrdiny World of Warcraft láká na válku mezi znepřátelenými frakcemi, ale i skutečně nádherné nové zóny. Po herní stránce se žádné překvapení nekoná, Battle for Azeroth vychází z toho, co už známe z minulé expanze Legion. V druhé části recenze rozebíráme nový obsah přidaný začátkem září.

DEENPLCS