World of Warcraft: Shadowlands


89%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

9/10
Tiscali Games
6. 1. 2021
I po šestnácti letech Blizzard ukazuje, že umí zamíchat kartami nejen v Hearthstone. Endgame obsah pro Shadowlands nabízí překvapivě příjemný mix aktivit překrývající pachuť, která zůstala po Battle for Azeroth.

5/5
Hrej.cz
15. 12. 2020
Shadowlands mají za sebou velmi příjemný a kvalitní start a drží potenciál být jedním z nejlepších datadisků od dob Burning Crusade. Sám ho řadím po boku výborného Legionu. Za Azeroth!

85%
Bonusweb
5. 12. 2020
Shadowlands, nejnovější expanze pro populární MMORPG World of Warcraft, už je nějakou chvíli venku, pojďme se proto podívat, jaký úvodní zážitek přináší. A prozatím to vypadá velmi slibně.

8/10
Zing
3. 12. 2020
Výborný start datadisku. Nová krev pro World of Warcraft. Krásné zóny, kvalitní dungeony a nespočet aktivit. To vše dělá z World of Warcraft: Shadowlands skvělou zábavu, ve které můžete utopit stovky, ba i tisíce hodin. Jen to nepřehánějte jako já, rychle se z toho může stát závislost. Nové rozšíření sráží chaotické herní systémy a viditelné množství inspirace v jiných hrách a filmech. Pokud budou...

9/10
Tiscali Games
1. 12. 2020
Shadowlands jsou impulsem, který World of Warcraft potřeboval. Dávají vale Azerothu a po delší pauze vedou hráče do míst, kde mohla naplno promluvit tvůrčí vize a neotřelé nápady. Pokud jste dlouho WoW nehráli, teď je pravý čas to znovu udělat.

PLENCS