Guild Wars 2


89%

Průměr z 19 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Guild Wars 2 v porovnání s podobnými hrami? Guild Wars 2 byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

Eurogamer.cz
14. 11. 2015
Zábavný a poctivý datadisk, který rozšiřuje původní hru téměř ve všech jejích aspektech a přináší desítky hodin nového obsahu.

9/10
Doupě
4. 10. 2012
Původní Guild Wars byly originální a nejinak je tomu i pro druhý díl. Stále bez poplatků, pořád zábavné a ještě něco jiného, než vše okolo.

4,5/5
Doupě
3. 10. 2012
Původní Guild Wars byly originální a nejinak je tomu i pro druhý díl. Stále bez poplatků, pořád zábavné a ještě něco jiného, než vše okolo.

9/10
Tiscali Games
28. 9. 2012
„Nejlepší MMORPG hra současnosti“, to je výraz, kterým žádný soudný recenzent nechce plýtvat, protože netuší, co bude ve hře za rok. Momentálně však není zbytí - Guild Wars 2 je nejzajímavějším online titulem na scéně.

95%
GamePark
26. 9. 2012
Guild Wars 2 přinesly přesně to, co jsme od nich očekávali. Jedná se o zábavnou, akční a moc hezkou hru, jejíž výhodou je, že je zadarmo a tak vás nic nenutí hrát stále, abyste neměli pocit, že platíte zbytečně. Prostě si hrajete svým tempem, zapojujete se do života kolem sebe, tvoříte si party, stavíte, vylepšujete, levelujete a vše velmi nenásilným způsobem.

8,5/10
Herní web
26. 9. 2012
Výborné MMORPG, které si za hodiny zábavy neúčtuje měsíční poplatky. Navíc přidává několik nových nápadů, které navíc dobře fungují. O revoluci nebo novém králi žánru se zatím hovořit nedá, ale o jasné koupi ano!

GamePark
25. 9. 2012
Pokud jste hráli první Guild Wars, jistě víte, že to byla hra, která vnesla do žánru MMORPG něco zcela nevídaného, co se v mainstreamové tvorbě do té doby neujalo. ArenaNet, tvůrce hry, totiž umožnil hrát zcela neomezeně zadarmo, pouze za cenu samotné hry. Díky tomu si vytvořila obrovskou fanouškovskou základnu, která hltala každou novou informaci o připravovaném druhém dílu. Ten nám NCsoft a ArenaNet...

9/10
Recenzeher.eu
23. 9. 2012
Guild Wars 2 je svěží vítr. Po hromadách free to play titulů, které přijdou a odejdou, po hromadách placených her, které se mění na free to play (Star Wars), přišla skvělá hra s inovativními prvky a hlavně tu s největší pravděpodobností s námi dlouho zůstane, jako její první díl. Pokud máte již po krk nudných bitev, rigidního systému questování a chcete zažít dobrodružství kupte si Guild Wars 2.

9/10
Zing
23. 9. 2012
Téměř po všech stránkách vymazlené MMORPG, které si hledá rovnocenné soupeře vzhledem k nabízenému poměru ceny a hodnoty jen těžce.

9/10
Zing
19. 9. 2012
Téměř po všech stránkách vymazlené MMORPG, které si hledá rovnocenné soupeře vzhledem k nabízenému poměru ceny a hodnoty jen těžce.

10/10
Eurogamer.cz
16. 9. 2012
Po dlouhé recenzi, myslím, stačí krátký verdikt. Maximální zábava, skvělé zpracování, úžasná hratelnost, obrovský rozmanitý svět pro PvE i PvP. Pro mě aktuálně nejlepší MMORPG. A bez poplatků.

Eurogamer.cz
16. 9. 2012

8/10
Hrej.cz
11. 9. 2012
Výhodou MMO je bezproblémová možnost průběžně ladit obsah – v případě Guild Wars 2 věříme, že každá nová úprava vylepší už takhle skvělou hru.

4/5
Hrej.cz
11. 9. 2012
Výhodou MMO je bezproblémová možnost průběžně ladit obsah – v případě Guild Wars 2 věříme, že každá nová úprava vylepší už takhle skvělou hru.

95%
GameSite.sk
9. 9. 2012
Preskúmali sme 60% herného sveta, dostali sme sa takmer na maximálnu úroveň a v hre sme strávili stovku hodín. Z pohľadu herných mechanizmov a základného obsahu teda Guild Wars 2 ohodnotiť môžeme – ostáva nám jedine podrobne preskúmať dungeony, nehovoriac o tom, že sme zvedaví, akým spôsobom a ako často bude ANet distribuovať do hry nový obsah. Mimochodom, dungeony sú určené 5-členným skupinám a tá...

85%
Bonusweb
7. 9. 2012
Titul Guild Wars 2 sliboval dramatickou proměnu on-line her na hrdiny. Je to skvělá hra, revoluce se ovšem nekoná. Porovnáváme proto původní sliby vývojářů a skutečnost. Řeč byla například o individuálním příběhu, odklonu od tradičního systému úkolů i akčnějším pojetí soubojů.

9/10
InGamer.cz
30. 8. 2012
Druhý díl skutečně přichází s něčím novým. Představuje mix toho, co máme rádi z jiných her, spoustu vlastních nápadů, přičemž nudné a otravné věci vytěsnil. Ať už si vyberete technologicky vyspělé Asury nebo agresivní Charry, je to neskutečná zábava a my jim to žereme. Nebýt výše zmíněných nepříjemností, které jsou svým způsobem dočasné či opravdu kosmetické vady na už tak velmi sexy pozadí této mladé...

Eurogamer.cz
26. 8. 2012
Z každičkého aspektu hry je patrné, že jde o megalomanský projekt týmu veteránů, který obsahuje několik géniů přes design výtvarný i herní. Přidejte k tomu přízračnou hudbu Jeremyho Soula a máte garantovaný zážitek, na jaký se nezapomíná. Bez měsíčních poplatků. Bojím se tak jediné věci: co vydání téhle hry udělá s mým spánkem a reálným životem.

Eurogamer.cz
24. 8. 2012

DEPLCS