Vaporum: Lockdown


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
xbox-one
playstation 4
linux
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Vaporum: Lockdown v porovnání s podobnými hrami? Vaporum: Lockdown byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Tiscali Games
20. 7. 2021
Vaporum: Lockdown je krokovací dungeon s příměsí moderního realtime a príma atmosférou, který si ovšem užijí především fanoušci žánru. A i ti budou muset překousnout nějaké ty slabiny.

8/10
Respawnpoint
25. 5. 2021
Vaporum: Lockdown je typickým příkladem toho, že kvalitní dungeon-crawlery ještě nevymizely. O to víc mě těší, že tento povedený steampunkový kousek s nápaditým level designem a puzzly byl vytvořen hned vedle u našich slovenských sousedů. Pokud vám tedy krokovací dungeony nejsou cizí, zde není nad čím váhat a jestliže jste se nikdy s tímto žánrem nesetkali, pak je tento titul tím pravým startovním...

80%
Alza
16. 9. 2020
Další výprava do steampunkového univerza se vývojářům z Fatbot Games povedla obdobně jako jejich první dílo z tohoto světa. V případě, že patříte mezi fanoušky klasických dungeon crawlerů, je Vaporum: Lockdown jasnou volbou. Nesmíte od něj však čekat, že vám nabídne stejný zážitek jako klasické RPG.

8/10
Sector.sk
15. 9. 2020
Vaporum: Lockdown je výsledkom nielen veľkej driny, ale hlavne vášne pre žáner, ktorý mnohí považovali za mŕtvy. Vo Fatbot Games ukázali, že nielenže RPG zo starej školy dobre poznajú, ale dokážu ho podať aj súčasnému publiku s vlastnou dávkou originality. Zapracovali na aspektoch, ktoré v prvej hre možno nedotiahli do dokonalosti a ukázali, že dizajn levelov dokážu povýšiť ešte na vyššiu úroveň. Je...

CS