Travis Strikes Again: No More Heroes


66%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Travis Strikes Again: No More Heroes v porovnání s podobnými hrami? Travis Strikes Again: No More Heroes byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

73%
Czechgamer.com
4. 11. 2019
Návrat Travise není pro každého, ale fanoušky práce japonce jménem Suda51 dokáže potěšit mnoha věcmi. Škoda, že hra neměla větší rozpočet, mohla vypadat a dopadnout o poznání lépe.

3,5/5
Nbase
13. 2. 2019
Travis Strikes Again: No More Heroes je rozhodně zajímavý počin, který se nebojí k hráči přistupovat trochu jinak, než je obvyklé a nešetří narážkami a sofistikovanými vtípky, vše však velmi dospěle. Líbí se mi možnost sám si přizpůsobovat obtížnost, hratelnost a obsah ale nevydá na top hru, hack and slash mechaniky jsou po čase docela monotónní. Uniknout by neměla fanouškům starých her, kteří určitě...

2/5
Hrej.cz
18. 1. 2019
Největší legraci si Travis Strikes Again: No More Heroes dělá ze svých hráčů, kteří tuhle záměrně špatnou parodii na staré hry hrají.

80%
Bonusweb
16. 1. 2019
Retro hry, popkultura, nerdovství, postupy v herním designu. Právě z těchto věcí si utahuje a zároveň oslavuje akce Travis Strikes Again: No More Heroes. Hratelná je v sólo i v kooperaci.

ENCS