The Witness


76%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
android
macos
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra The Witness v porovnání s podobnými hrami? The Witness byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

90%
GamePark
20. 3. 2016
The Witness je přesně tou hrou, ve které je vše tak nádherné, že pokud by existovala ve virtuální realitě (která se nyní pořádně rozjíždí), mnoho lidí by si vybralo raději být ve hře, nežli v realitě. Vizuální prožitek ze hry je totiž maximální. Ne, že by grafika vynikala neskutečnou propracovaností každičkého detailu nebo bychom byli oslněni, jak realisticky a věrohodně vše působí. Vzhled hry je naopak...

78%
Bonusweb
12. 2. 2016
Nový počin od stvořitele hry Braid je dílem, které se bez debat může pyšnit nálepkou „hardcore“. Hádanková hra The Witness vyniká nesmlouvavou obtížností, chytrým designem a dlouhou herní dobou. Připravte si také tužku a papír pro nákresy. Zvládnete ji ovšem dohrát bez návodu? Mně se to nepodařilo.

3/5
Hrej.cz
3. 2. 2016
The Witness je hrou, která budí rozpaky. Na jedné straně jde o perfektně designovaný sled přísně logických hádanek. Na straně druhé nenabízí vůbec nic jiného a "konec" ve vás navíc může zanechat poměrně hořkou pachuť zklamání.

9,3/10
Centrum Her
3. 2. 2016
Aj keď The Witness môže niekoho odrádzať cenou, myslím si, že v tomto prípade je zaslúžená. Hra ponúka pocit a atmosféru typickú len pre The Witness a hádanky založené na jednoduchých princípoch sa na nič nehrajú a všetko závisí len a len na vás a vašej inteligencii. Je to herný skvost, ktorý by nemal chýbať u fanúšikov podobných hier.

6/10
Tiscali Games
2. 2. 2016
The Witness je výborný trenažér důvtipu a logického uvažování. Nic víc ale od této hry nečekejte. Puzzly vám naservíruje bez atmosféry, myšlenky a paradoxně i docela nelogicky. 

DEENPLCS