The Technomancer


66%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
xbox

Recenze

55%
GamePark
30. 6. 2016
Všichni příznivci žánru RPG se v minulosti zajisté alespoň jednou setkali s některou z her od francouzského studia Spiders. Tento tvůrčí celek se v oboru pohybuje již velmi slušných osm let, během nichž vytvořil celou řadu zajímavých titulů, jež rozhodně stojí za pozornost. Snad nejdůležitějším rokem od svého založení byl pro Spiders rok 2012, neboť právě v něm zcela oddalo své srdce hrám na hrdiny....

7/10
Zing
28. 6. 2016
The Technomancer je skvělá hra. Není nejlepší, ale je dostatečně dobrá a pro příznivce akčních RPG her je tohle titul, který byste neměli minout, jestli nemáte nereálně vysoké požadavky. Zvlášť v relativním herním suchu, ve kterém se teď nacházíme.

7/10
XboxWeb.cz
28. 6. 2016
Novinková výprava na Mars je bez debat tím nejlepší, co francouzské studio zatím vytvořilo. Bohatý, i když do značné míry béčkový příběh dává prostor nespočtu variabilních misí. Ty jsou taženy kupředu zábavným bojovým systémem, spolu s propracovanými RPG prvky a možností ovlivňovat osud nejen svůj, ale i postav okolo. Naneštěstí i tentokrát postává bokem hrstka slibů, která se při realizaci zapomněla...

73%
Czechgamer.com
28. 6. 2016
Solidní RPG, které sráží nepovedený soubojový systém a technické zpracování. Pokud to dokážete překnousnot, máte před sebou hodiny zábavy v zajímavém světě s pěkným příběhem.

3/5
Hrej.cz
28. 6. 2016
Solidní otevřené RPG z velmi zajímavého světa, kde hoří nečernobílé konflikty. I přes otevřenou inspiraci Zaklínačem, slabší boje a technickou stránku jde o příjemné dobrodružství.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře