The Suicide of Rachel Foster


66%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps4
xbox-one

Recenze

50%
Czechgamer.com
16. 7. 2020
Veľa ingrediencií môže byť niekedy na škodu, zvlášť tam, kde by stačilo sústrediť sa na atmosféru hlavnej dejovej linky

6/10
Vortex
10. 3. 2020
Na první pohled velmi lákavý thriller, který působí jako pokračování Kingova Osvícení, ztratí před koncem dech. Přijetí se rovněž přímo odráží v tom, zda se vám zalíbí příběh, či nikoliv, nic dalšího kromě bezcílného procházení prázdným a neinteraktivním hotelem otiž tato "hra" nenabízí. Líbivému zážitku se skvělým dabingem chybí hlubší význam a hloubka.

4,5/5
Cooldown
6. 3. 2020
The Suicide of Rachel Foster se prostě povedla. Má všechno, co od walking simulátorů chcete: příběh, atmosféru, napětí a v neposlední řadě chození, kterého si užijete až až. Pro každého, kdo má rád duo Kubrick/King, jde skoro povinnost. Pro ty ostatní je to alespoň krásná ukázka toho, jak se dá udělat menší titul kvalitně a originálně.

7/10
Sector.sk
4. 3. 2020
The Suicide of Rachel Foster nie je klasická adventúra, na akú sme z produkciu Daedalic Entertainment zvyknutí. Táto mierna odbočka od rozhovorov, používania predmetov a ich kombinovania ustúpila pred naratívnym odhaľovaním tajomstiev minulosti. Nie je to na škodu, občas podobný kúsok, pri hraní ktorého sa sústredíte na príbehovú líniu a nemusíte toľko skutočne „hrať“, padne vhod. Škoda len, že The...

7/10
Zing
21. 2. 2020
Máte rádi film "Osvícení"? Nyní dostanete příležitost nechat se na pět hodin herní doby zavřít do podobně strašidelného, opuštěného hotelu v horách. Inspirace filmovou klasikou je očividná, ale smutný příběh zesnulé Rachel je naprosto soběstačný a dokáže překvapit i dojmout. Pokud máte rádi atmosférické hry a dospělé herní příběhy, snadno hře odpustíte určitou kostrbatost některých herních mechanik.

75%
Bonusweb
19. 2. 2020
Opuštěný hotel odříznutý od světa mrazivou vánicí a mladá dívka pátrající po tajemné historii své rodiny. Větší klišé už to asi být nemohlo, přesto je jednohubkou, kterou lze doporučit každému milovníkovi děsivých příběhů.

5/10
Gamebro
19. 2. 2020
Představte si deset dlouhých dní úplně o samotě. Jste v ohromném hotelu, venku zuří vánice, za okny sebou hází smrky a dál se rozprostírají jen hory. Nejbližší sousedé dřepí pár desítek mil odsud, elektřina skoro nefunguje a telefonní spojení je přerušené. Takže žádná pizza.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře