The Suicide of Rachel Foster

72%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

7/10
Sector.sk
4. 3. 2020
The Suicide of Rachel Foster nie je klasická adventúra, na akú sme z produkciu Daedalic Entertainment zvyknutí. Táto mierna odbočka od rozhovorov, používania predmetov a ich kombinovania ustúpila pred naratívnym odhaľovaním tajomstiev minulosti. Nie je to na škodu, občas podobný kúsok, pri hraní ktorého sa sústredíte na príbehovú líniu a nemusíte toľko skutočne „hrať“, padne vhod. Škoda len, že The...

7/10
Zing
21. 2. 2020
Máte rádi film "Osvícení"? Nyní dostanete příležitost nechat se na pět hodin herní doby zavřít do podobně strašidelného, opuštěného hotelu v horách. Inspirace filmovou klasikou je očividná, ale smutný příběh zesnulé Rachel je naprosto soběstačný a dokáže překvapit i dojmout. Pokud máte rádi atmosférické hry a dospělé herní příběhy, snadno hře odpustíte určitou kostrbatost některých herních mechanik.

75%
Bonusweb
19. 2. 2020
Opuštěný hotel odříznutý od světa mrazivou vánicí a mladá dívka pátrající po tajemné historii své rodiny. Větší klišé už to asi být nemohlo, přesto je jednohubkou, kterou lze doporučit každému milovníkovi děsivých příběhů.