The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition v porovnání s podobnými hrami? The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Czechgamer.com
8. 11. 2016
Návrat legendárního fantasy RPG, které je na konzolích mnohem hezčí, avšak s původním ovládáním a zastaralým interfacem. Ale co na tom, Skyrim vás pohltí...

9/10
XboxWeb.cz
7. 11. 2016
Prostě Skyrim se vším obsahem s nejmenším počtem chyb a s možnostmi módů. Ten by stál i za dva tisíce, ale remaster za patnáct set, který remasterem zase tak úplně není. Pokud by tvůrci přidali ke hře i remasterovaný Oblivion, tak si nestěžujeme. Osmičku nedáváme jen z lásky ke značce.

4/5
Hrej.cz
7. 11. 2016
Starý obsah a principy povyšuje na vyšší úroveň vylepšená grafika a rychlejší načítání. Obecně pozitivní změny ovšem nedělají ze Skyrimu nic závratně nového a četné chyby také stojí v cestě.

7/10
Zing
4. 11. 2016
Zatímco na konzolích má remaster Skyrimu v mnoha ohledech smysl, na PC nabízí Special Edition příliš málo změn a novinek, přičemž některé z nich hře vůbec neprospívají. V budoucnu se sice může z remasteru vyklubat hodnotná předělávka a výhodná koupě, ale v tuto chvíli nelze nalézt moc důvodů, proč by neměli PC hráči zůstat u původní hry z roku 2011.

ENCS