The Elder Scrolls Online: Greymoor


67%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
xbox

Recenze

8/10
XboxWeb.cz
21. 6. 2020
Transylvánie už jako upíří rezort příliš netáhne, a tak se krvelačné bestie usídlily ve Skyrimu. A zatím, co se obyvatelé mění na komparz při natáčení Twilightu, hrdinní bojovníci spřádají plány s využitím vlkodlačích spojenců. Příliš romantiky v Greymooru nehledejte, protože nové rozšíření skutečně ukazuje temnou podobu oblíbené lokality. Hororová atmosféra titulu sluší a příjemně doprovází mrazivé...

8/10
Respawnpoint
16. 6. 2020
Greymoor patří bez pochyby k tomu nejlepšímu, co expanze pro The Elder Scrolls Online nabízí. Dočkáme se zde krásně zpracovaného světa s klenotem ve formě podzemního města Blackreach a povedeného příběhu, který po celou svou dobu neztrácí tempo. Pokud jde o ostatní aktivity, tak nouzi zde nenajdete. Nějaké ty chyby zde najdete, ale většinou jsou spojené se samotnou podstatou žánru.

2/5
GameSite.sk
10. 6. 2020
Greymoor je generickým obsahom v novom šate, ktorý je prítomný v každej jednej expanzii. Skyrim a upíri sú v univerze The Elder Scrolls epickými „značkami“, ktorých sprznenie v podobe takéhoto slabého DLC, situovaného práve okolo nich, je trestuhodné.

66%
Alza
5. 6. 2020
Zatímco předchozí DLC The Elder Scrolls Online určitým způsobem posunuly kupředu, je Greymoor rozšířením, které tomuto MMORPG moc nepomáhá. Do kompletu totiž namísto zásadních inovací přináší řadu chyb s řádně osekaným Skyrimem, z nějž se na zadek posadí jen málokdo. Aktuálně bych Greymoor kvůli zmíněným nedostatkům doporučil pouze skalním fanouškům této značky.

7/10
Zing
4. 6. 2020
The Elder Scrolls Online je jiné, v mnoha ohledech skvělé MMORPG, které ve svém žánru těží převážně z nadprůměrného příběhu a obrovské porce obsahu. Expanze Greymoor přidává dvě naprosto nádherné zóny, zábavný systém sběru starožitností a předělaný vampirismus. I když se říká, že méně je někdy více, zde to neplatí. Obsah je rozsahem a typem velmi podobný předchozím datadiskům, což ale není vůbec na...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře