Doom Eternal: The Ancient Gods - Part One


76%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox one x
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Doom Eternal: The Ancient Gods - Part One v porovnání s podobnými hrami? Doom Eternal: The Ancient Gods - Part One byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
Bonusweb
8. 11. 2020
První příběhové DLC k letošnímu pokračování řežby Doom Eternal nazvané The Ancient Gods – Part One je tu. Opět je to masakr a to nejenom, co se hratelnosti, ale i obtížnosti týče.

6/10
Doupě
2. 11. 2020
Herní systém Doom Eternal je excelentní, ale hra má pár jasných záporů. Nové DLC tyto zápory bohužel prohlubuje, a přestože to mnohým asi nevadí, dle mého názoru je to špatná cesta. Ancient Gods mě prostě nebavilo, agresivně zvyšovat kvantitu démonů a jejich odolnost není správná cesta.

8/10
Tiscali Games
27. 10. 2020
Poctivý datadisk, který prověří i ty nejostřílenější Doomguye. V základu stejný jako původní hra, ale ještě těžší – a bohužel tentokrát bez geniální hudby.

80%
Alza
24. 10. 2020
Doom Eternal: The Ancient Gods – Part One je velmi povedenou expanzí rozšiřující příběh původní hry o další zajímavou kapitolu, jež bohužel není kvůli rozdělení na části uzavřena. Jestliže toužíte po tom prosekat se další armádou démonických monster a řádně se při tom zapotit, stoprocentně si nenechte tento dějový datadisk ujít.

9/10
Respawnpoint
23. 10. 2020
DOOM Eternal: Ancient Gods – Part One nám dává další hutnou porci frenetické akce, v možná až příliš nekompromisní obtížnosti, které se nebudete moci nabažit. Na tomto rozšíření nenajdete sebe menší zásadní vadu, snad jen kromě toho, že skončí a vy musíte čekat několik měsíců na pokračování.

ENCS