TEKKEN 7


79%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra TEKKEN 7 v porovnání s podobnými hrami? TEKKEN 7 byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
IndianTV
10. 4. 2021
Celkově jde o titul, který obstál zub času a všechen dodatečný obsah je tak dle mého opodstatněn. Krom DLC se hráči dočkali i updatů, které poupravili nejen chyby, ale například i uživatelské rozhraní, nebo zadarmo dodali kosmetické doplňky. Tekken 7 si odnáší doporučení na 8 bodů, což je s odstupem času úctyhodné číslo. Rozhodně se tak řadí mezi nejlepší hry svého žánru.

85%
Bonusweb
7. 6. 2017
Čekání je u konce. Tekken 7 přichází a je povinností pro fandy bojovek. Ovšem ti, kteří s nimi mají minimální zkušenosti, můžou být nejdříve dost zaskočeni.

4/5
Hrej.cz
7. 6. 2017
Sedmý Tekken dokázal, že léta zaběhlé principy mají i v roce 2017 co nabídnout. Hratelnosti je jen těžko co vytknout, to však bohužel neplatí pro celkový obsah. Fanouškové série váhat nemusí, ostatním radím investovat spíše do superhrdinské konkurence.

Eurogamer.cz
4. 6. 2017
Zábavná bojovka zmařená nezábavným obsahem. Bez medaile.

7/10
XboxWeb.cz
3. 6. 2017
Frajeři z latexu s vlajícími plášti dostali obstojné soky z východu, které vede klan Mishima železnou rukou i nohou. Kde končí rozuzlení jedné zápletky, přichází zrod další, který za včas pouští ke slovu režimy všeho zaměření. Ať už se bijete ve svém malém světě nebo se pouštíte do křížku s protivníky z dalekých končin, Tekken 7 nabízí vše, co k tomu potřebujete. Bojový systém s dlouholetou tradicí...

PLDEENCS