Super Mario Party


81%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Super Mario Party v porovnání s podobnými hrami? Super Mario Party byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
18. 10. 2018
Parádní soubor her, který vám může okořenit vztah, nebo aspoň setkání s kamarády. Nintendo opět dokazuje, že nenáročnou zábavu pro všechny věkové kategorie má prostě v malíku.

8/10
Zing
5. 10. 2018
Super Mario Party je povedená oddechovka, kterou si nejlépe užijete po boku svých přátel. Spousta dobře navržených miniher pak zaručí dlouhotrvající zábavu, klidně i do časných ranních hodin.

85%
Bonusweb
3. 10. 2018
Další díl ze série stolních her Mario Party je tu. Jmenuje se Super Mario Party, láká na nový kooperativní režim River Survival a spoustu skvělých miniher, z nichž některé využívají pohybové ovládání. Poprvé je také možné hrát online, byť pouze sérii hříček.

4/5
Nbase
3. 10. 2018
Studio Nd Cube, které má za sebou mnoho dílů Mario Party a dalších party her nám přineslo další díl zábavné rodinné hry. Super Mario Party není revolučním titulem, ale zachovává si oblíbené herní mechanizmy a zbavil se těch méně povedených. Hra výborně pracuje s možnostmi konzole Nintendo Switch a opět skvěle demonstruje koncept hraní kdekoliv, kdykoliv, s kýmkoliv. Blíží se dlouhé podzimní večery...

ENCS