51 Worldwide Games


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

8/10
Tiscali Games
2. 6. 2020
Kolekce klasických deskovek, párty her, miniher a hříček, která by neměla chybět aspoň na každém druhém Switchi. Obrovská rozmanitost her, široké možnosti ovládání a spousta způsobů hry více hráčů dělá z 51 Worldwide Games ideálního parťáka na sólové i multiplayerové hraní. Pořiďte si ale Joy-Cony, chcete-li ze hry vytřískat maximum.

90%
Bonusweb
1. 6. 2020
Získat za cenu jedné hned 51 her, to zní skvěle, že? A také to skvělé je. Pokud máte rádi různé karetní, společenské či deskové hry, 51 Worldwide Games na Switch je kolekce přesně pro vás. Samozřejmostí je i hraní ve více lidech, a to u jedné konzole, více konzolí i online.

7/10
Sector.sk
1. 6. 2020
Tie chyby nie sú nejaké závažné a ani ich nie je veľa. No je v zásade aj ťažké vôbec niečo pokaziť na takejto kompilácii. Otázne je, komu je 51 Worldwide Games cielené. Naozaj oceňujem množstvo možností, ktoré táto kompilácia ponúka. Môžete hrať mnohými spôsobmi, je to zábava, množstvo možností v multiplayeri vás tiež osloví. Hral som titul sám, hral som ho aj v multiplayeri, doma a aj vonku. Zlé to...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře