SpellForce 2: Faith in Destiny


55%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

4/10
Herní web
23. 9. 2012
Svět Eo by si zasloužil rozhodně lepšího pokračovatele, než jakým je SpellForce 2: Faith in Destiny. Nedosahuje velkých kvalit a dnes jde o jasně podprůměrnou hru. Zachraňuje jediné - stále funkční mix RTS a RPG a to, že pro fanoušky série znamená tento "datadisk" alespoň zavzpomínání na SpellForce 2 s novým obsahem. Ostatním však nemohu doporučit.

5/10
Recenzeher.eu
15. 8. 2012
SpellForce je takový neutrální střed, co se snad všeho, co se dá hodnotit, týče. Hra jednoduše neurazí, ale ani nenadchne. Pokud nemáte na druhou polovinu prázdnin co dělat a bojíte se, že se budete u babičky nebo na chatě či chalupě nudit, je to ideální volba. Čas vám s ní a jejími experimenty napříč žánry uteče celkem rychle, ale na nějaké to vážné hraní doma to není.

40%
Bonusweb
20. 7. 2012
Spellforce 2 byla výborná kombinace strategie a hry na hrdiny. Vyšla před šesti lety. A aktuální přídavek jí čest bohužel nedělá.

7/10
Sector.sk
14. 7. 2012
SpellForce 2: Faith in Destiny je peknou pripomienkou zašlej slávy vydarenej klasiky. Má však čo povedať aj súčasným hráčom. Spojenie RPG a strategickej výstavby základne je stále unikátne.

75%
GameSite.sk
14. 7. 2012
Faith in Destiny skutočne neprináša okrem niekoľkých maličkostí (ako presun po mape na drakovi) nič nové. Stále však obsahuje kvalitnú, návykovú hrateľnosť, ktorá vás bude nútiť hrať hru až do konca.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře