Slay the Spire


88%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Slay the Spire v porovnání s podobnými hrami? Slay the Spire byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8,5/10
GamePark
26. 6. 2019
Jako blesk z čistého nebe uhodila do herní scény karetní strategie Slay the Spire, která nabízí větší zábavu než kdejaká reklamou propagovaná áčková hra. Parádní hratelnost, napínavé souboje a vysoká obtížnost – to je výzva, která se nedá odmítnout. Pro úplnost už jen zmiňme, že Slay the Spire pochází od nezávislého studia Mega Crit Games, které sídli v americkém Seatlu.

90%
Bonusweb
9. 2. 2019
Slay the Spire je návyková kombinace karetní hry a průchodu věží, v níž na vás čekají peníze, relikvie, různá tajemství a samozřejmě spousta nepřátel. Je to typ hry, od níž se jen těžko odtrhává.

9/10
Tiscali Games
30. 1. 2019
Výborný singleplayerový roguelike točící se kolem skvělých karetních soubojů. Jeho hlavními přednostmi jsou obrovská variabilita a prakticky nekonečná znovuhratelnost. Jen škoda velkého vlivu náhody. Zapomeňte na předsudky vůči kartičkám, tohle je seriózní RPG s vypilovanými mechanismy.

ENDEPLCS