Saints Row: Gat Out of Hell PS4


57%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Saints Row: Gat Out of Hell PS4 v porovnání s podobnými hrami? Saints Row: Gat Out of Hell PS4 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Zing
8. 2. 2015
Přáli jste si někdy ujmout se role hláškujícího psychopata, který létá napříč pekelným městem a chce oddělat Satana? Pak je Gat out of Hell přesně pro vás. Ostatní nechť čekají především solidní přídavek, který zabaví každého příznivce Saints Row IV. A pokud máte k dispozici kolegu pro kooperaci, můžete si k číselnému hodnocení klidně domyslet bod navíc.

4/10
Konzolista.cz
8. 2. 2015
Deep Silver byl v minulosti spíše menším vydavatelem, který hodně dal na kvalitu svých her. Jedině tak mohly uspět. Poslední dobou se ale zdá, že jak roste, tak se snaží ždímat své oblíbení značky, příkladem je třeba katastrofální Escape Dead Island, a moc neví, jakým směrem se dál posunout. Saints Row: Gat Out of Hell pak jen vše podtrhuje, protože se jedná o nezajímavou akci, která postrádá vtip...

3/5
Doupě
8. 2. 2015
Gat out the Hell je svižný datadisk, který mohu doporučit i těm co obvykle nemají otevřený svět rádi. Příběh zde hraje na silnější linku a nechybí tady ani vtip, který je brán více vážně, než jste od tvůrců zvyklí.

CS