Resistance: Burning Skies (PS VITA)


68%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps vita

Recenze

6/10
Eurogamer.cz
10. 2. 2013
Fanoušci série dostanou na cesty přesně to, na co jsou zvyklí z gaučových dýchánků u konzolové trilogie. Pro ostatní jde o solidní střílečku s fajn atmosférou, nápaditými zbraněmi a většinu času zábavnou hratelností.

75%
Czechgamer.com
16. 6. 2012
Prvá lastovička FPS titulu na PS Vita a svojou dĺžkou, multiplayerom i zábavnou zložkou si určite získa mnohých z radu hráčov, avšak škoda tej grafickej stránky a umelej inteligencie.

50%
GamePark
10. 6. 2012
Resistance: Burning Skies rozhodně není tím, co zřejmě v Sony od hry očekávali a o PS Vita se tak mluvit více nebude. Autoři bohužel vytvořili zoufale průměrnou, nezábavnou a nenápaditou hru, kterých je tucty, a kterou si zahrajete maximálně jednou a už si na ni nevzpomenete a to je bohužel při ceně PS Vita her dost mizerný výsledek.

5/10
Zing
1. 6. 2012
Pozitiva se tady hledají opravdu těžce a za plnou cenu rozhodně nekupovat. Hra, která měla na nějakou dobu Vitu spasit, si totiž vaši pozornost nakonec stěží zaslouží i zadarmo.

8/10
GamesWEB.sk
1. 6. 2012
Ako som už spomenul v úvode recenzie, môj prvý dojem z Viťáckeho Resistance rozhodne nebol dobrý a pokiaľ by som nebol človekom trpezlivým, zlomil by som nad ním palicu ešte pred tým, než by mi stihol ukázať všetky svoje tromfy.

7/10
Konzolista.cz
30. 5. 2012
Resistance: Burning Skies je zábavnou a hlavně krásnou akční hrou, která nemá na kapesních konzolích konkurenci.

4/10
Sector.sk
30. 5. 2012
Resistance Burning Skies je piatou hrou v sérii. Ide o zahanbujúci diel a čo je smutnejšie, že je po technickej stránke horší ako PSP Retribution z roku 2009. V niektorých momentoch som mal pocit, že ide o pokračovanie, ktoré používa geometriu a objekty šité na mieru práve PSP. Horšie ozvučenú hru nenájdete, zbrane vďaka bojazlivým zvukom nestrieľajú náboje, ale praskajú kapsle. Prvá FPS pre PS Vita...

9/10
Recenzeher.eu
30. 5. 2012
Převedení série na PS Vita vyšlo na jedničku. Skvělá grafika, ozvučení a hratelnost. Hordy různých nepřátel, pekelný arzenál a plynulá, bezchybná pařba na šest a více hodin, pokud zaplujete do hry více hráčů.

95%
GameSite.sk
30. 5. 2012
Resistance: Burning Skies je čistokrvná FPS bez prechodov do iných žánrov.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře