Red Faction: Armageddon (PS3)


67%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

7/10
hry.Sme.sk
13. 7. 2011
Výdrž hry je dvíhaná módom Infestation, ktorý dokáže udržať hráča pri obrazovke ďalšie hodiny. Všetko sú to parametre klasickej strieľačky, ktorá nechce byť ohromujúcim hitom, ale len príjemným spestrením teplého leta. A to sa darí Red Faction: Armageddon na výbornú. Lepšieho adepta na víkendovú akciu momentálne zrejme nenájdete.

7/10
Konzolista.cz
28. 6. 2011
Red Faction: Armageddon je určitě příjemnou akční hrou, která vám vydrží jeden víkend. Bohužel po dohrání už nemáte žádnou motivaci hru rozehrát a přidané kooperativní režimy hraní prodlouží jen o několik málo hodin. Pro fanoušky série je Armageddon určitě nutností, ale ani pro ostatní nemusí jít o špatný nákup. Zábava je totiž zaručena.

5/10
Eurogamer.cz
24. 6. 2011
Svižná lineární střílečka obohacená o prvky ničení okolí, poměrně zajímavými zbraněmi, vylepšováním všeho možného a s docela zábavným multiplayerem. Příběh na mě ale působil naprosto klišoidně, prostředí lineárně a depresivně a onen lineární průchod hrou mě oproti předchůdci velmi zklamal, stejně tak i hodně zjednodušená hratelnost. Dle mého názoru je tento díl Red Faction společně s druhým dílem série...

7/10
Sector.sk
22. 6. 2011
Red Faction: Guerrilla ani zďaleka nebola dokonalá hra, mala svoje chyby, no priniesla aj veľmi slušné herné elementy: otvorené prostredie, multiplayer, vedľajšie úlohy. Nič z tohto sa bohužiaľ v prípade Armageddonu nekoná, čo je veľká škoda.

65%
Czechgamer.com
17. 6. 2011
Armageddon to jako pokračování úspěšné Guerilly nezvládl. Snaha přepracovat kvalitní hru na ještě kvalitnější se zjevně příliš nevyplatila.

5/10
Tiscali Games
17. 6. 2011
Když není nápad, nepomůže ani demoliční rambajs. Red Faction se s Armageddonem zavrtalo do hlubin Marsu více, než je zdrávo a Volition vyrobili střílečku pro jeden večer, na kterou si už ráno nevzpomenete.

82%
Herní web
14. 6. 2011
Red Faction: Armageddon je velice povedená third person střílečka, jež nabízí brutální a frenetickou akci společně s chutným mixem prostředí, činností i možností v boji s lidmi a emzáckými brouky. Destrukce nezklamala a ve hře si s ní užijete opravdu hodně švandy.

8/10
Zing
14. 6. 2011
Ač není nové Red Faction zrovna hrou, jakou jsme čekali, rozhodně si nás svou frenetickou a zábavnou hratelností získala. Na všechny problémy, neduhy a nedodělky totiž během několika minut děsně zábavného střílení rychle zapomenete.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře