Ratchet & Clank: Nexus


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Ratchet & Clank: Nexus v porovnání s podobnými hrami? Ratchet & Clank: Nexus byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Hrej.cz
23. 1. 2014
Skvělé dobrodružství vesmírného lišáka a jeho robotického kamaráda překypuje zábavnou akcí, která se kvůli krátké herní době nestihne opakovat. Fanoušci série nebudou nejnovějším dílem zklamáni.

8/10
Tiscali Games
3. 1. 2014
Závěrečná tečka za „péestrojkovou“ kapitolou Ratchet & Clank je spíše malou jednohubkou, než plnohodnotným pokračováním. S ohledem na adekvátní pořizovací cenu a celkovou intenzitu hry je však perfektním zakončením další etapy lombaxova pestrého života. Jako bonus je navíc na placce k dispozici starý, ale naprosto boží mini díl Quest for Booty, který rozhodně stojí za pozornost. Tak s chutí do toho!

8/10
Zing
29. 11. 2013
Ratchet & Clank se jako švec drží svého kopyta. Ostatně proč to měnit když jim to pořád šlape. Vytknout jim lze snad jen kratší herní dobu, protože když začne tempo nabírat na obrátkách, vzápětí jej zabrzdí závěrečné titulky. Já chci víc!

4/5
Doupě
26. 11. 2013
Ratchet & Clank: Nexus je skvělou akční hopsačkou, která zdaleka není jen pro vaše ratolesti. I přes jednoduchý příběh nabízí opravdu zábavnou hratelnost, různorodé prostředí, kouzelné vizuální pozlátko a zajímavé herní prvky, které hráče neunudí. I když, ono to za pár hodin ani nejde. Pravděpodobně jediným výrazným nedostatkem titulu je jeho herní doba, která je prostě krátká, ať se na to díváme z...

PLCS