Ratchet & Clank


90%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4

Recenze

8/10
Tiscali Games
25. 5. 2016
Ratchet & Clank je ukázková práce se starším materiálem. Tvůrci vzali základ, obalili jej novými a z dalších dílů série převzatými prvky, celé to zpracovali v moderní grafice a výsledkem je skvělá zábava.

5/5
Hrej.cz
29. 4. 2016
Neskutečná jízda, kterou od remaku/filmové hry čekal jen málokdo. V Insomniacu vědí, jak se chovat ke svým sériím a dokazují, že i na základech více než 10 let staré hry jde postavit svěží a v podstatě bezchybnou moderní záležitost.

4,5/5
Doupě
21. 4. 2016
Ratchet & Clank je svým způsobem unikát, protože se dá považovat jak za remaster, tak kompletně novou hru. Nabízí starý dobrý příběh, do toho ale míchá prvky snad ze všech dalších dílů univerza, to vše zabaluje do parádního grafického kabátku. A třešnička na dortu? Všechno dostanete za necelou tisícovku. No neberte to!

90%
GamePark
21. 4. 2016
Série Ratchet & Clank se na konci dubna stane další z řady herních sérií, které se rozhodly vyzkoušet své štěstí na stříbrném plátně. U nás bohužel na filmovou adaptaci legendární série dostaneme příležitost vyrazit teprve v průběhu června. Není však třeba zoufat. Pokud se vám pod televizí válí konzole PlayStation 4, Sony si pro vás připravilo rovnocenný zážitek podávaný v klasické herní podobě. A...

PLENCS