Punch Club


70%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Punch Club v porovnání s podobnými hrami? Punch Club byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Nbase
27. 9. 2018
Punch Club je hra, kterou si užije snad každý. Osobně box, ani kterýkoli jiný sport, nesleduji a i tak jsem si tuto hru velmi užil. Má skvělý humor, mnoho konců, zajímavé příběhy a postavy a povedené mechaniky, které v drobných dávkách fungují fantasticky. Jestli vám nevadí pomalejší hry, Punch Club je zápas, do kterého stojí za to se zapsat.

7/10
XboxWeb.cz
9. 4. 2017
Punch Club je fajn bojová hra spojená s managerem a RPG systémem a kombinace je to hodně povedená, zejména co se soubojů týče. Bohužel její start je hodně vlažný, a ne každý u ní vydrží do doby, kdy se z dřeváka začne konečně stávat ta správná mlátička. Pokud překousnete rozjezd a rádi vymýšlíte strategii, Punch Club si zamilujete. Jsou-i vaše očekávání jenom v soubojích, úplně spokojeni nejspíš nebudete,...

3/5
Hrej.cz
2. 2. 2016
Velmi stylová a zpočátku extrémně chytlavá sportovní hra a simulace života. Škoda, že autoři hráče nutí do přehnaného opakování stereotypních a nezábavných úkonů v rámci tréninku.

7/10
Tiscali Games
30. 1. 2016
Vtipná a nenáročná hra, ve které nad uklikáním soupeře vítězí správně zvolená taktika. Pokud máte rádi Rockyho nebo Krvavý sport a někde hluboko v sobě máte zakořeněnou touhu stát se šampiónem, rozhodně po Punch Club sáhněte.

ENCS