This War of Mine


77%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra This War of Mine v porovnání s podobnými hrami? This War of Mine byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Doupě
24. 3. 2019
Příběhy města sutin přináší do This War of Mine čerstvý vítr. Modulů máte na výběr hned několik, takže se vám jen tak neohrají. Cena krabice se pohybuje kolem osmi stovek, a přestože se může zdát, že materiálu v krabici příliš není, hru to obohatí opravdu hodně. Samozřejmostí je kvalitní zpracování všech karet a komponent, kterým se mohla pyšnit už původní hra. Fanoušci This War of Mine tímto rozšířením...

8/10
Tiscali Games
30. 11. 2014
Simulátor přežití v troskách města zacvičí s vaší morálkou, náladou i přesvědčením. Vylepšujte brloh, rabujte obchody a kopejte hroby. Válka z pohledu civilisty ještě nebyla nikdy tak zajímavá. A drsná.

7/10
Centrum Her
19. 11. 2014
Pokud bych měl vše shrnout, tak This War of Mine je opravdu velice povedený indie titul, od kterého by se mohli učit i některé AAA tituly, ale není úplně dotažený. Hra má opravdu velmi krásný kabát, který přesně padne do prostředí války, ale chybí v něm utvořený i příběh. Kadopádně si vyzkoušíte, že není vždy jednoduché se rozhodnout podle morálních zásad.

PLENCS