Persona 5


88%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
ps4
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Persona 5 v porovnání s podobnými hrami? Persona 5 nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Tiscali Games
18. 5. 2017
Vynikající pokračování série, která vám dovolí prožít rok v kůži středoškolského studenta a zároveň při tom zamávat s budoucností světa. Nabízí takřka stohodinový zážitek, který v sobě míchá JRPG s adventurou, logickými hádankami a simulací randění. Po celou dobu navíc baví, i když občas dovede frustrovat svou krutostí. Pro fanoušky předchozích dílů jasná volba, a jako nástupní stanice pro nováčky...

4/5
Hrej.cz
15. 5. 2017
Kombinace randícího simulátoru a JRPG opět skvěle funguje, tentokrát i s bojovým systémem, kterému nelze nic vytknout. Udělejte si na půl roku volno, protože Persona 5 vám ukradne srdce a nebudete chtít hrát nic jiného.

9/10
Zing
22. 4. 2017
Těch pár let čekání na Personu 5 se rozhodně vyplatilo. Fanoušky série asi nemusím dvakrát pobízet a ostatním hráčům, kteří mají rádi RPG a netradiční městskou akci, vřele doporučím hru aspoň u někoho vyzkoušet. Rozhodně nebudete litovat investovaného času.

90%
Czechgamer.com
14. 4. 2017
Uhrančivá a osobitá Persona otvára konečne svoju náruč celému svetu a vy musíte byť u toho!

PLENCS