OlliOlli


67%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps vita
ps4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra OlliOlli v porovnání s podobnými hrami? OlliOlli byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Tiscali Games
3. 9. 2014
Výborná skejťácká arkáda, v níž se k perfektním výkonům musíte prokousat přes tisíce restartů. Přesto se budete výborně bavit. Skvělý soundtrack je už jen třešničkou na dortu z výborné hratelnosti.

3/5
Doupě
18. 2. 2014
Po pár dnech se tak vaše hraní promění v pětiminutovou jízdu v ranní tramvaji, nebo možná autobusem ze školy. Na víc OlliOlli zkrátka nemá. Navzdory ambicím se autoři zasekli na jednom, sice zábavném, ale pořád prostinkém mechanismu.

3/5
Doupě
10. 2. 2014
Ale když oni se vlastně vývojáři sami přiznávají přidáním typických gamifikačních prvků, jako jsou žebříčky a hlavně výzvy dne. Každý den zkrátka máte za úkol získat co nejlepší skóre na předem dané trati a soupeřit s ostatními prostřednictvím online žebříčků. Po pár dnech se tak vaše hraní promění v pětiminutovou jízdu v ranní tramvaji, nebo možná autobusem ze školy. Na víc OlliOlli zkrátka nemá....

PLENCS