Might & Magic Clash of Heroes


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
ps3
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Might & Magic Clash of Heroes v porovnání s podobnými hrami? Might & Magic Clash of Heroes byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

GamePark
19. 3. 2013
Hraní videoher na kapesních konzolích při trávení času v městské hromadné dopravě bylo postupem času nahrazeno užíváním si menších hříček na mobilech či tabletech. K tomu sice většina lidí přilnula téměř okamžitě, nicméně považovat to za dobrou zprávu až tak snadné není. Hry vycházející na těchto zařízeních totiž často provází téměř nulová nápaditost a nepříliš výživná hratelnost, kvůli čemuž je hledání...

GamePark
8. 11. 2011
Přestože Might & Magic: Clash of Heroes mohou někteří vnímat jako předkrm k šestému dílu slavné série, je třeba podotknout, že vůči Střetu hrdinů nebude takový přístup ani trochu fér. Tahle sympatická záležitost, postavená na prostých základech a prodávaná za pár šupů, totiž pod casual kabátkem ukrývá netušenou trvanlivost a návykovost. Na první pohled vypadá CoH vedle M&M6 jako chudý příbuzný. Při...

4/5
Doupě
13. 10. 2011
Clash of Heroes je zkrátka výborná arkáda, která vás chytne a nepustí do té doby, než ji dohrajete. Problém je, že vás chytá takovým stylem, že si ani nemusíte všimnout, jak moc se do ní ponoříte a návykovostí připomíná třeba obligátní Solitare, nebo již legendární Plants vs. Zombies.

8/10
Tiscali Games
11. 10. 2011
Příjemná zábava na dlouhé zimní večery, která se i přes občasné škobrtnutí solidně vyrovnává se stereotypem a její jedinou neřestí je kolísání obtížnosti. I přes to se ale jedná o povedený titul na pár minut v pracovní pauze nebo nějakou tu hodinku po obědě. Hlubší myšlenky, složité mechanismy a původní nápady však hledejte jinde.

ENCS