Might & Magic Heroes VII


70%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Might & Magic Heroes VII v porovnání s podobnými hrami? Might & Magic Heroes VII byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
11. 10. 2015
Sedmý díl táhnou k zemi všemožné chyby a nedokonalé 3D zobrazení, problémy však nemohou zastínit velmi vydařené kampaně - jak po stránce příběhové, tak i herní. Nejlepší díl od HoMaM III přesto zůstává ve stínu svého kultovního předchůdce. 

60%
Bonusweb
9. 10. 2015
Heroes of Might & Magic jsou pojem už dvě dekády. Obzvlášť pak třetí díl je považován za jednu z nejlepších her, které kdy vznikly. Sedmý díl chce být návratem právě k němu. Ale sedmička bohužel tentokrát nebude šťastné číslo. Hra je plná chyb a český překlad se také příliš nepovedl.

4/5
Hrej.cz
9. 10. 2015
Sedmý díl Heroes je určitě lepší než šestý. Je dokonce velmi dobrý i ve srovnání s dílem pátým nebo třetím. A pokud jde o příběh a zpracování kampaně, je to vůbec nejlepší díl ze všech.

3/5
Doupě
5. 10. 2015
PS: Nezapomeňte také na naši soutěž o hru Heroes 7 a dárky k tomu, která bude trvat až do čtvrtka!

8/10
Zing
2. 10. 2015
Might & Magic Heroes VII se povedl. V mnoha směrech se dá označit za návrat ke kořenům. Pokud se tvůrcům podaří vyladit haprující technickou stránku, bude to titul, za který se tato série rozhodně nebude muset stydět.

PLCS