Mario Kart Live: Home Circuit


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Ovládejte skutečný Mario Kart s Nintendo Switch a sledujte, jak ve hře ožije!

Závoďte v reálném světě Mario Kart ™ přes svůj domov! Pomocí systému Nintendo Switch ™ můžete ovládat svou motokáru a sledovat, jak reaguje na to, co se ve hře děje, když posílíte a unášíte vítězství. Váš kurz v domácnosti ožívá na obrazovce pohledem přímo za sedadlo řidiče.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Mario Kart Live: Home Circuit v porovnání s podobnými hrami? Mario Kart Live: Home Circuit byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
IndianTV
30. 1. 2021
Závodění vás vtáhne do hry a je tak jednoduché zapomenout, že se vám v místnosti doopravdy pohybuje auto s kamerou. Pořizovací cena není úplně nejnižší, obzvlášť pokud byste rádi závodili ve více hráčích. I přes některé limitace reálného světa či relativně nízkou rozmanitost herních režimů se stále jedná o zábavný koncept, který rozveselí každého milovníka aut na dálkové ovládání. Jen musíte brát v...

7/10
Sector.sk
21. 10. 2020
No a aj v oblasti obsahu to je rozporuplné. Je tu síce 11 prostredí, 15 klasických power-upov a 12 nástrah na bránach, ale bez multiplayeru to omrzí. Hrať sa síce dá lokálne vo štvorici, ale každý musí mať vlastný Switch a vlastné autíčko, čo, aspoň ja si myslím, nebude veľmi častá situácia. Aj napriek tomu je ale Mario Kart Live: Home Circuit zábavná hra a potvrdenie životaschopnosti netradičného...

9/10
Tiscali Games
19. 10. 2020
Skvělý příklad toho, že augmentovaná realita umí při správném zpracování totálně převálcovat tu virtuální. Vynikající rodinná hra, která sází na vaši kreativitu a ochotu se bavit, nejen bezcílně kroužit dokola.

ENCS