Lonely Mountains: Downhill


80%

Průměr z 1 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Osamělé hory na vás čekají! Prozkoumávejte na kole skalnaté horské svahy, skákejte přes písečné soutěsky nebo si projděte mlhavé lesy. Každá osamělá hora na vás čeká s novými výzvami! Sprintujte, skákejte a sklouzávejte, abyste si našli vlastní cestu k cílové čáře. Prozkoumejte podrobné horské světy nebo čelte tikajícím hodinám - s každým úspěchem si kousek po kousku odemykáte nová kola, barvy a oblečení. Trénujte své schopnosti ve dne i v noci, vylepšujte si své místo v žebříčcích a nakonec v riskantním režimu Free Ride soutěžíte s nejlepšími jezdci na světě.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Lonely Mountains: Downhill v porovnání s podobnými hrami? Lonely Mountains: Downhill byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Sector.sk
17. 3. 2021
Ťažko ale hre ako takej vyčítať niečo iné ako tieto menšie muchy. Možno by ste to na ňu ani nepovedali, ale je to príjemné spestrenie dlhých aj krátkych chvíľ. Možno práve tých, v ktorých čakáte na ideálne počasie, aby ste vytiahli bicykel aj vy von a sami zjazdili nejaké kopce. Vie potrápiť, ale len občas. Vie zabaviť a to prakticky stále. Takže ak si chcete užiť niečo uvoľňujúce, zábavné a s okamžitou...

DEENCS