Trials Rising


77%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Trials Rising v porovnání s podobnými hrami? Trials Rising byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

6/10
Vortex
14. 3. 2019
Trials Rising je po herní stránce nejlepším dílem série, nabízí také nejhezčí vizuální zpracování a širokou plejádu značně šílených úrovní. Po několika hodinách hraní ale narazíte na to, že přibližně polovina obsahu - a nutno podotknout, že ta lepší - je ukrytá za hradbou grindování a nesmyslného sbírání XP. Koncept bezproblémové hry, která přirozeně motivuje ke zlepšování, to zcela zabíjí.

80%
Bonusweb
10. 3. 2019
Trials Rising přináší osvědčený koncept balancování s motorkou na šílených tratích. Je to opět návykové, tratí dostatek a přítomnost kosmetických lootboxů není takové peklo, jak to může na první přečtení znít. Ale popořadě.

80%
Czechgamer.com
7. 3. 2019
Koho bavily předchozí Trials, ten má jasno. Ovšem doporučujeme i nováčkům v sérii, je to zkrátka výzva!

4/5
Hrej.cz
5. 3. 2019
Další evoluční stupeň adrenalinové závodní zábavy skvěle kombinuje výzvu a potěšení z dosaženého postupu. Za vaši pozornost i přes drobné nedostatky rozhodně stojí.

8/10
XboxWeb.cz
2. 3. 2019
Trials Rising je přesně taková hra, jakou byste čekali. Je to další zpracování dobře fungující receptury, kterou už za ty roky nejspíše dobře znáte. Hratelnost je stále stejně návyková jako frustrující. Série se navzdory novinkám ani tentokrát nikam výrazně neposunula, ale jelikož už uběhlo pět let od předchozí hry, není si vlastně nač stěžovat. Být ovšem v kůži studia RedLynx, obávali bychom se o...

7/10
Zing
1. 3. 2019
Největší hra ze všech dosavadních trialů, která ale potřebuje ještě trochu poladit a bedýnky vyhodit.

DEENCS