Trackmania Turbo


79%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one

Recenze

Eurogamer.cz
23. 4. 2016
Opět další skvělá porce frenetického závodění ve fantaskním stylu, kterou si užijete sami i v partě. Ovšem jen pro psychicky odolné!

80%
Bonusweb
4. 4. 2016
Trackmania Turbo je cokoliv, jen ne komplikovaný závodní titul. Je jedno, jestli máte za sebou dvacet dílů Need for Speed, nebo jde o vaši první závodní hru. K osvojení ovládání musíte chápat akorát princip plynu a brzdy. Hlavní devizou je pak hraní ve více lidech u jedné konzole.

4/5
Hrej.cz
29. 3. 2016
Povedená, zábavná, spontánní hra, kterou je nejlépe podávat ve více lidech. Skvělý splitscreen, ještě lepší režim kooperace, bezhlavý on-line multiplayer - to vše jsou komplimenty, kterými můžeme Trackmanii zahrnout. Když ale chce, dokáže i potrápit, neřku-li frustrovat.

9/10
XboxWeb.cz
25. 3. 2016
Trackmania Turbo dorazila v plné síle i na konzole, nabízí hromadu obsahu a přesně to, nač všichni její fanoušci čekali a těšili se. Snad žádné jiné závody vám nevykouzlí velký úsměv na trati při úspěchu, jak to umí Trackmanie a design tratí je prostě super. Až si člověk kolikrát říká, kde že vůbec je ten cíl. K tomu všemu tu máme multiplayer a hromadu tratí, takže zábava na desítky a stovky hodin...

85%
Czechgamer.com
25. 3. 2016
Trackmania Turbo je vskutku povedená závodní arkáda, která tu s námi bude rozhodně dlouho díky inovativním prvkům, neustálé touze někoho překonávat a snadno ovladatelnému editoru.

3/5
Doupě
24. 3. 2016
Mě na hře oslovil zvláště split-screenový multiplayer, protože neexistuje lepší pocit, než když vašeho do sloupu zaraženého přítele předjedete. Dále nutno zmínit skvělý soundtrack, který na atmosféře příjemně přidává.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře