LEGO Worlds


74%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Worlds v porovnání s podobnými hrami? LEGO Worlds byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

80%
GamePark
29. 3. 2017
Za titulem Lego Worlds, který v březnu 2017 dorazil na PC i konzole Xbox One a PlayStation 4, stojí jak jinak než studio Traveller’s Tales. Mimochodem – v budoucnu má hra dorazit také na Nintendo Switch. Pro zmíněné slavné studio je to již 18. hra s Lego tématikou a tak je jasné, že pro tvorbu této herní hříčky nemohl mít nikdo více zkušeností. Přesto je tomu snad poprvé, kdy hra není přímo založena...

3/5
Hrej.cz
27. 3. 2017
Přes negativní vyznění recenze je Lego Worlds stále velice dobrou hrou. Problémem je vaše očekávání. Co od titulu očekáváte? A opravdu to dostanete? Važte pečlivě, abyste případně nebyli zklamáni. Na druhou stranu, riziko i díky přívětivé ceně není vysoké.

70%
Bonusweb
23. 3. 2017
Lego Worlds, vysněná virtuální hračka pro všechny milovníky slavných kostiček, se po dvou letech „válení“ v nedokončené verzi na Steamu konečně dostává na naše obrazovky. Obrovský svět, jehož devízou jsou snad všechny kostky z Lega co kdy vznikly, kazí komplikované ovládání a bugy.

90%
Czechgamer.com
22. 3. 2017
Perfektní pískoviště, ve kterém si na své přijdou všechny hráčské generace. Kdo by neměl rád LEGO kostičky i s pár muškami?

7/10
XboxWeb.cz
18. 3. 2017
LEGO Worlds je hodně velký projekt, který skrývá spoustu možností, jak si ho užít a v jeho společnosti strávit desítky hodin. Ovšem neobešlo se to bez technických prohřešků a neduhů. V součtu se jedná o povedenou hru a jestli vás nebaví Minecraft, ale přesto chcete stavět, stane se LEGO Worlds vaším domovem na hodně dlouho a to navíc za příznivou cenu.

DEENCS