Hobo: Tough Life


73%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Hobo: Tough Life v porovnání s podobnými hrami? Hobo: Tough Life byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7,5/10
Sector.sk
4. 5. 2021
Aby samotný boj o prežitie zimy na ulici nebol jednoduchý, autori do hry pridali aj boje. A sú najhoršou časťou hry. K bojom môže dôjsť v niekoľkých prípadoch. Najväčší problém však sú gauneri. Ak im nedáte, čo od vás chcú, zbijú vás. Možnosť úteku neexistuje. Zistil som to tak, že raz som sa o to pokúsil. Dobehol som k vyvýšenému bralu, z ktorého som sa rozhodol skočiť. Samozrejme, stratil som asi...

7/10
Gaming professors
1. 5. 2021
Hobo: Tough Life je velmi zajímavým titulem, jenž nám dává možnost nahlédnout do reálného prostředí lidí bez domova. Na hře musíme jednoznačně vyzdvihnout samotný nápad, který se odlišuje od většiny ostatních survivalů. Aspekty typu žebrání a prohledávání popelnic jsou zde zpracovány velmi dobře a třešničku na dortu tomu všemu dodává autentické prostředí českých měst a zábavný multiplayer. To vše bohužel...

85%
Bonusweb
24. 4. 2021
Bizarních simulátorů je celá řada. Mohli jsme se stát toustem, pěstitelem trávy, včelou nebo třeba opravářem počítačů. Ale co takový simulátor bezdomovce včetně autentického bezdomoveckého argotu?

5/10
IndianTV
20. 4. 2021
Hobo: Tough life je dobrá hra, má spoustu nápadů a mechanik, ovšem nic z toho není dotaženo k dokonalosti, což ovšem vývojáři mohou časem pořád vylepšovat. Hru bych doporučil hráčům, kteří milují výzvy. Ale pro hráče, kteří si přijdou hlavně pro příběh a nahlédnutí, jak to na ulici vypadá, tak pro ty to zatím moc není.

8/10
Tiscali Games
20. 4. 2021
Hobo vyniká zejména svým výborně zpracovaným tématem a jeho provázáním s lidsky napsanými příběhy, ale zaujme i velkou hloubkou a zábavností mnoha systémů, humorem a servisem pro české hráče. Hře by slušel modernější kabátek a chtělo by to doladit několik chybiček, ale nic z toho nezkazí celkový zážitek, který je prostě a jednoduše skvělý i proto, že je tak neotřelý.

8/10
Doupě
13. 4. 2021
Být bezdomovcem není žádná sranda a pokud chcete uspět, musíte se naučit v herním světě fungovat. Vývojáři z Perun Creative vytvořili až překvapivě promyšlené survival RPG, ve kterém najdete jak komplexní survival mechaniky, tak zábavné úkoly. Technický stav však přeci jen hru dost sráží a Hobo opravdu nevypadá na rok 2021. Pokud vám však sedne, čekají na vás dlouhé hodiny zábavy.

Czechgamer.com
3. 8. 2017

CS