LEGO The Incredibles


66%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO The Incredibles v porovnání s podobnými hrami? LEGO The Incredibles byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
7. 8. 2018
Stále stejná písnička. Úžasňákovi baví tím, že to jsou Úžasňákovi, ne tím, že by se jednalo o dobrou hru. Tak k novému Legu musíte přistupovat i vy. Jinak se jedná o klasický standard.

3/5
Nbase
14. 7. 2018
Pokud bych měl na konci shrnout pro a proti, bylo by to velmi ošidné. Hra má vlastně jen dvě proti, a to je stereotypní děj, který se sice vydavatel snaží balit do slušivého kabátku ve smyslu mnoha postav a schopností. Většinou i když jsou ty postavy s různými schopnostmi, většinou to vypadá velmi podobně. To by asi i kdejaký hráč přetrpěl nebo dokonce by si hru i tak užil, ale tím největším kamenem...

7/10
XboxWeb.cz
12. 7. 2018
LEGO Incredibles jsou přesně tím, co byste od LEGO hry čekali. Úžasňákovi sice přinesli pár změn, ale ani ty nezakryjí fakt, že se v konečném součtu jedná o další díl s velice podobným obsahem, jako posledně. Proto na lepší známku nemohou dosáhnout, i kdyby se Helen roztahovala, jak chtěla. Nicméně herní drobotině radost jistě udělají, i když češtinou nedisponují.

75%
Czechgamer.com
25. 6. 2018
Klasická LEGOvka, která sice nepřináší téměř nic nového, ale solidně zabaví na hodně dlouho jako vždy.

CS