LEGO Indiana Jones


77%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
wii
ps3
ps2
psp
pc

Podobné hry

Jak si vede hra LEGO Indiana Jones v porovnání s podobnými hrami? LEGO Indiana Jones byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Doupě
12. 6. 2008
Ale nemějte strach, že jednotlivé úrovně budete muset kvůli smrti několikrát opakovat. Smrtka si i v tomto díle Lego odjela na dovolenou a limitování tak jste pouze několika srdíčky, po jejichž ztrátě vám hra odečte určitý počet nasbíraných penízků, chcete-li bodů.  

4/5
Hrej.cz
12. 6. 2008
Hra podle klasické filmové trilogie, která nadchne děti a pobaví se u ní celá rodina. Kolik počítačových her může TOHLE říci?

GamePark
10. 6. 2008
Vzkříšení slavného Indiana Jonese budilo mnoho let rozpaky. Spielberg s Lucasem veřejnost stále napínali, zda se do čtyřky skutečně pustí a zda opráší šedesátiletého Harrisona Forda a znovu ho uvedou do výsostně akční role. Nakonec to všechno skutečně potvrdili a vrhli se do dlouhých příprav. Výsledkem je překvapivě solidní snímek, který pobaví nové diváky a nezarmoutí věrné fandy, čehož výsledkem...

7/10
Tiscali Games
9. 6. 2008
Souboje už sice nejsou tak zábavné jako v LEGO Star Wars, ale řešení puzzlů a „plošinovková“ akce, které tu dostávají více prostoru, dokážou ztrátu nahradit. Největším průšvihem hry tak zůstává, že se nezbavila problémů s kamerou, jež umí pěkně zkomplikovat situaci. Ještě, že mají panáčci nevyčerpatelné zásoby životů.

DECS