Tintinova dobrodružství


60%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
wii
ps3
3ds
psp
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Tintinova dobrodružství v porovnání s podobnými hrami? Tintinova dobrodružství byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/10
Tiscali Games
20. 11. 2011
Existuje jasný rozdíl mezi dětskou a dětinskou hrou. Herní adaptace Tintinových dobrodružství patří do té druhé kategorie. Dětská představivost a touha po dobrodružství je zde umlácena stereotypem a nudou. Jediným pozitivem jsou pěkně navržené kooperativní mise.

3/5
Doupě
19. 11. 2011
Tintinova dobrodružství těží z líbivé komiksové stylizace, nicméně výsledný dojem je občas rozpačitý kvůli slabší technické stránce. Například příběhové animace jsou z nějakého důvodu s hodně mizernou kompresí, občas chybí synchronizace rtů a některé scenérie jsou vysloveně ošklivé. Jiné zase vypadají krásně. Jak už bylo zmíněno na začátku, hra nezapře svoji roli přívěšku k filmu. Není úplně špatná,...

4/5
Hrej.cz
27. 10. 2011
Hravá a roztomilá plošinovka, na které je trochu znát nižší rozpočet. Přesto jde o s citem udělaný doplněk kvalitního filmu a titul vhodný pro celou rodinu.

CS