PROTOTYPE


77%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

8/10
GamePlanet.cz
14. 7. 2009
Nenáročná řež, skvělé odreagování. Své nedostatky obratně maskuje neustávající akcí a masakrováním.

80%
Bonusweb
10. 7. 2009
Máme před sebou zajímavě vypadající akci v otevřeném světě. A není to špatné.

GamePark
4. 7. 2009
Akční hrdinové jsou populární odjakživa. Snad každý vyjmenuje z patra celou řadu super-hrdinů, kteří začínali povětšinou v komiksech, pak se přesídlili na obrovská plátna kin a konec skončili ve hrách. Tohle ale zrovna není případ Prototype, protože ten rozvíjí všechno znovu a od nuly. Každopádně podobnost se jmény jako Spider-Man, X-men a dalšími se zde rozhodně nezapře, ba naopak. Celkově přitom...

7/10
Doupě
30. 6. 2009
Pro chvilkové odreagování nelze hru doporučit každému – ovládání je příjemné, ovšem zvládnutí všech pohybů chce cvik. Nyní je Prototype pouze neurážlivým masakrem všeho živého.

3,5/5
Doupě
29. 6. 2009
Také pro chvilkové odreagování nelze hru doporučit každému – ovládání je příjemné, ovšem zvládnutí všech pohybů chce cvik. Nyní je Prototype pouze neurážlivým masakrem všeho živého z neotřelého pohledu zmutovaného vyvrhele Mercera.

8/10
Vokr.com
25. 6. 2009
I když je neustálá brutální akce dostatečnou zábavou, nemůžu se zbavit dojmu, že potenciál města nebyl úplně využitý nebo naopak některé věci byly zbytečně přehnané.

85%
GameStar.cz
24. 6. 2009
Obrovské prostředí s mnoha typy obyvatel vybízí k ukájení svých zvrácených choutek a rozhodně bych ho všem doporučil.

8/10
Hrej.cz
24. 6. 2009
Kdyby tahle hra fungovala jako rozčilené obvinění moderní civilizace, kdyby si místo generických komiksů vzala za inspirační vzor Strážce nebo Klub rváčů - pak by šlo o událost roku.

4/5
Hrej.cz
24. 6. 2009
Masakr. Jestli má nějaká hra právo si tohle slovo přivlastnit a ohánět se s ním jako s kladnou hodnotou, je to právě Prototype. Takže si to pojďme zopakovat: M-A-S-A-K-R!

84%
Recenzeher.eu
19. 6. 2009
Veľkým plusom je variabilita misií. Vyskúšate si ochranu alebo záchranu osôb, infiltráciu, ničenie objektov alebo boj proti mutantom a armáde.

70%
GamePark
19. 6. 2009
Kdo chce spatřit všechno, co hra nabízí, pár hodin mu to zabere. Design misí je standardní a až na jednu výjimku žádná nepřekvapí. Především vedlejším úkolům by neškodila větší nápaditost a „odvaz“ ze strany designérů.

GamePark
19. 6. 2009
Standardní superhrdinové, ať už jejich superschopnost spočívá v čemkoli, mají jedno společné: jsou mnohem méně zajímaví než padouši, proti kterým den co den neúnavně bojují. Alex Mercer, ústřední postava third person akce Prototype, je ovšem jiný. Bezskrupulózně jde za svým, nebere si servítky a netrápí ho výčitky svědomí, ne ne. V honbě za ztracenými vzpomínkami neváhá brutálně zlikvidovat všechno...

76%
Bonusweb
18. 6. 2009
Chtěli jste někdy moc bez předsudků, brutalitu bez následků či město v plamenech bez nejmenší zodpovědnosti? Alex Merser je váš chlap.

7/10
Tiscali Games
11. 6. 2009
I přes překombinované dovednosti, někdy až extrémní chaos, přeplácanost a slabší grafiku, musím smeknout kapuci před velkou dávkou fantazie, kterou hra přímo oplývá a taktéž tím, že vám není nic vnucováno.

7/10
Tiscali Games
11. 6. 2009
I přes překombinované dovednosti, někdy až extrémní chaos, přeplácanost a slabší grafiku, musím smeknout kapuci před velkou dávkou fantazie, kterou hra přímo oplývá a taktéž tím, že vám není nic vnucováno. S tím souvisí obrovská míra svobody a volnosti, které si vyznavači ryze akčních bitev určitě užijí, když vám zdejší svět vlastně leží u nohou.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře