Killzone: Shadow Fall


77%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Killzone: Shadow Fall v porovnání s podobnými hrami? Killzone: Shadow Fall byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

72%
GamePark
9. 2. 2014
I když to bude znít možná úchylně, doslova jsem se kochal, jak krev stéká ze zabitého vojáka z jednoho schodu na druhý, kde potom zatuhla. Proto Killzone: Shadow Fall hodnotím 72 % a dodávám, že společně s Resogunem jde zatím o nejlepší hru pro Playstation 4.

72%
GamePark
8. 2. 2014
V tomto díle budete sledovat příběh hlavního hrdiny Lucase Kellana již od útlého dětství. Z příběhu neprozradím snad nic zásadního, když dodám, že tentokrát se autoři z Guerrilla Games vyhnuli plytkému příběhu vojáka, který se jen posloucháním rozkazů posunuje v herním prostředí, ale nasadili laťku výše, než jsme u této série zvyklí, protože si později bude Lucas prosazovat také svůj názor a pohled...

7/10
Eurogamer.cz
15. 12. 2013
Killzone pokračuje v příjemné evoluci, započaté minulým dílem: pestřejší, barevnější a nápaditější střílečka má tentokrát i poměrně zajímavý příběh. Bohužel v nadupané konkurenci žánru stříleček je stále pozadu, především díky místy ubíjejícímu designu misí, ne vždy spolehlivé umělé inteligenci a také některým opravdu slabým hereckým výkonům. Multiplayer je ovšem parádní a dostatečně flexibilní pro...

9/10
Zing
15. 12. 2013
Pokud máte PlayStation 4, tak Killzone: Shadow Fall u vás nesmí chybět. Jde o skvělou střílečku z pohledu první osoby se zábavným singleplayerem a ještě lepším multiplayerem. Ten bude navíc postupně zdarma rozšiřován o nové mapy. Za mě ušmudlaná devítka.

75%
Bonusweb
12. 12. 2013
Killzone: Shadow Fall je typická tranzitní hra mezi novou a starou generací konzolí. Hraje se skvěle, aby čas od času naštvala různými nedodělky.

8/10
Tiscali Games
11. 12. 2013
Killzone: Shadow Fall je ve své podstatě bytelná střílečka klasického střihu, která sice po stránce náplně ničím nepřekvapí, avšak výborně pobaví a její grafické zpracování dokáže vyrazit dech. Navíc je tu velmi povedený multiplayer.

3/5
Hrej.cz
10. 12. 2013
Na trhu existuje mnoho výrazně lepších, ale zdaleka ne tak pěkně vypadajících stříleček. Pokud si Killzone odnesete domů spolu s novou konzolí, zřejmě uspokojí váš hlad po nové generaci, ale nijak zvlášť vás neohromí.

Eurogamer.cz
9. 12. 2013

9/10
Zing
9. 12. 2013
Pokud máte PlayStation 4, tak Killzone: Shadow Fall u vás nesmí chybět. Jde o skvělou střílečku z pohledu první osoby se zábavným singleplayerem a ještě lepším multiplayerem. Ten bude navíc postupně zdarma rozšiřován o nové mapy. Za mě ušmudlaná devítka.

9/10
Konzolista.cz
7. 12. 2013
Na začátku si možná řeknete, že Killzone: Shadow Fall je parádní tech demo, ale ani ona hratelnost není vůbec špatná, ba naopak. Ačkoliv singleplayer nemá, bůh ví jak kvalitní příběh, všechny mise dokážou skvěle zabavit, no a pak je tu vynikající multiplayer, u kterého prosedíte několik následujících měsíců, navíc má hodně velký potenciál do budoucna. Killzone: Shadow Fall tak jednoznačně můžu doporučit....

7/10
Sector.sk
7. 12. 2013
Killzone: Shadow Fall prenáša sériu na novú platformu. Začína nanovo, ale neposúva sa vôbec nikam.

PLENCS