Hyrule Warriors: Definitive Edition


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Hyrule Warriors: Definitive Edition v porovnání s podobnými hrami? Hyrule Warriors: Definitive Edition byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
29. 5. 2018
Hyrule Warriors: Definitive Edition je sice k nováčkům mírně nepřátelská, ale pokud si dáte tu práci a pokusíte se nevšední hratelnosti přijít na kloub, dočkáte se skvělého zážitku. Ten pramení zejména z efektních soubojů, které kromě zběsilého mačkání tlačítek vyžadují i zapojení mozkové kapacity. Zkušení Warrioři by však měli dobře zvážit, zda má smysl vstoupit do stejné řeky podruhé či potřetí.

8/10
Zing
23. 5. 2018
Překvapivě funkční hybrid dvou videoherních sérií a povedený port Wii U verze na Nintendo Switch. Pokud jste příznivci frenetických hack and slash akcí a jste alespoň trochu fanoušci Dynasty Warriors či Legend of Zelda, Hyrule Warriors: Definitive Edition vás určitě nezklame

80%
Bonusweb
16. 5. 2018
Královstvím Hyrule zmítají boje. Tisíce monster terorizují jeho obyvatele. Je na Linkovi a jeho kamarádech, aby ho ochránili. Tentokrát se však do boje zapojí i sama princezna Zelda.

ENCS