Heroes of Ruin


71%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds

Podobné hry

Jak si vede hra Heroes of Ruin v porovnání s podobnými hrami? Heroes of Ruin byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
GameSite.sk
1. 8. 2012
Hra ponúka slušnú porciu zábavy, no pokiaľ ju chcete hrať sami, veľmi rýchlo sa dostaví stereotyp a nadobudnete pocit, že len zbierate nové veci v odlišných lokalitách. Tento pocit odďaľuje prítomný kooperačný režim pre štyroch hráčov, v ktorom si jednoznačne užijete omnoho viac zábavy. Technické problémy zase podrážajú nohy celkom kvalitnému grafickému spracovaniu, no myslím, že pár patchov by pomohlo...

6/10
Tiscali Games
16. 7. 2012
Povedené akční RPG pro 3DS, které zaujme především soubojovým systémem a návykovou hratelností, spojenou s dobře sestaveným stromem schopností a online multiplayerem. Nakupení menších chyb, jako je přemíra lootu, absence New Game+ nebo větší obtížnosti se stejnou postavou však hře zabraňují vydrápat se mezi elitu.

8/10
Zing
4. 7. 2012
Ačkoliv tedy výsledný dojem dost kazí grafika, stejně je Hoeroes of Ruin fortelné a propracované RPG, patřící mezi kvalitní portfolio Nintenda 3DS. Čtyři rozdílné třídy, množství povedených dungeonů, tuna nepřátel a vybavení, slušné questy, propracované talentové stromy, ovládání, a hlavně parádní síťové prvky a možnosti multiplayeru. To všechno je určitě pastva pro každého příznivce RPG nebo i samotného...

8/10
Zing
1. 7. 2012
Velmi povedené, ale lehce nedotažené RPG, nabízející zase trochu nový zážitek na Nintendu 3DS. Obzvlášť v partě dalších hráčů jde o parádní jízdu, která ale má své mouchy. Přitom by stačilo tak málo.

ENCS