DRAGON QUEST BUILDERS


78%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
nintendo switch
ps vita
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra DRAGON QUEST BUILDERS v porovnání s podobnými hrami? DRAGON QUEST BUILDERS byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4,5/5
Nbase
9. 2. 2018
Square Enix opět překvapil. Geniálně se jim v Dragon Quest Builders podařilo sloučit RPG a sandbox do jedné náramně zábavné hry. Samozřejmě na vás zavane atmosféra Dragon Questu, dostanete ale i svobodu stavitele. Najdete tu to, co Minecraftu chybí – epický příběh, postavy, smysl… a HD textury. Vyblbnout dle libosti se můžete v Terra Incognita stavěním nebo v Terra Gladiatoria bojováním, věrní fanoušci...

8/10
Zing
8. 2. 2018
Dragon Quest Builders jsou velmi komplexním titulem s příjemně pohádkovým laděním. Rozhodně by si je neměli nechat ujít všichni fanoušci série, protože kromě výstavby města a obnově zašlého království země Alefgard, nabízí kupu zajímavých vedlejších postav a úkolů, se kterými strávíte mnoho hodin zábavy. Anebo se prostě můžete toulat a hledat pozůstatky po dávných dobách.

2/5
Hrej.cz
7. 2. 2018
Sandboxové RPG ze světa Dragon Questu si vzalo za cíl být jako Minecraft, ale ve výsledku působí jako napodobenina s nedotaženými vlastními nápady.

85%
Bonusweb
7. 2. 2018
Svět kultovního Dragon Questu, který si můžete přestavět k obrazu svému? To zní hodně dobře. A dobré to i je.

95%
Czechgamer.com
2. 11. 2016
Od tejto hry sa len tak neodtrhnete!

ENCS