Godfall


53%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

52%
Alza
25. 11. 2020
Líbivě vypadající Godfall promarnil veškerý svůj potenciál, kvůli čemuž je to tupé stereotypní akční RPG, jehož jedinou silnou stránkou je vizuál a obstojný systém vývoje hrdiny. Určen je primárně pro hráče, kteří nejsou nároční a od her vyžadují především oslnivý vzhled. Hledáte-li něco komplexnějšího, kde se brzy nezačnete nudit, Godfall ignorujte.

5/10
Vortex
24. 11. 2020
Godfall je malá hra, která se snaží neustále maskovat svůj nezávislý původ. Pokud milujete žánr looterů a nemůžete bez něj být, dočkáte se kombinace Destiny, Diabla, Anthemu a God of War. Na papíře to zní docela dobře, ale kdž pejsek a kočička vařili dort ze samých dobrot, nakonec je přeci jen bolela bříška. A také Godfallem projdete jako horký nůž máslem - bez ohledu na zvolenou obtížnost vás bude...

5/10
Sector.sk
23. 11. 2020
Dajme tomu, že sa cez to všetko prehryznete a rozhodnete sa hru dohrať do konca. Tieto hry sa ale nedohrávajú len do konca, musíte ich hrať ďalej. Ako je na tom hra potom? To síce teraz ťažšie posúdiť, ale veľká sláva to asi nebude. Príbeh si odbijete, porazíte Macrosa a vraciate sa zase k tomu skúmaniu a lovom. Teraz sa ale pridávajú aj nové a náročnejšie snové „remixy“ už prejdených levelov. Zopakujete...

75%
Bonusweb
22. 11. 2020
Akční RPG Godfall si na konzolích minulé generace nezahrajete. Kromě oku lahodící grafiky však hra nenabízí nic speciálního, jde o klasickou akční rubačku ve fantasy světě. Což tedy není vyloženě na škodu.

5/10
Tiscali Games
19. 11. 2020
Zcela průměrná hra, která nakonec nevyniká ani vizuálem, ani soubojovým systémem. Počkejte si, až bude za pár měsíců v PS Plus, vyzvedněte ji a nikdy ji nehrajte.

2/5
Hrej.cz
16. 11. 2020
Tuctová, repetitivní a kýčovitá rubačka, stižená podivnými designovými rozhodnutími, ale s nádhernou grafikou a chvílemi zábavnou hratelností. Tohle se moc nepovedlo.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře