For Honor


71%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra For Honor v porovnání s podobnými hrami? For Honor byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Tiscali Games
21. 2. 2017
Originální multiplayerová řež, kterou zdobí naprosto fenomenální soubojový systém. Hratelnosti není co vytknout, hodnocení snižuje technický stav, zejména pak kvalita síťového řešení.

70%
Czechgamer.com
21. 2. 2017
For Honor přináší zábavný multiplayer s nezáživnou kampaní, ale s uceleným a elegantním soubojovým systémem.

7/10
XboxWeb.cz
20. 2. 2017
Popravdě jsme do for Honor nevkládali velké naděje na úspěšnou hru. Věděli jsme že vyplní jistou díru na trhu, nicméně Ubisoft vzal značku poměrně vážně a dodal pořádný multiplayerový nářez se vším všudy. Pokud byste rádi z multiplayerového Call of Duty, Battlefielu a jiných stříleček chtěli přesedlat na meče, palcáty a katany, hurá do toho. Nečekejte ale plynulý multiplayer, s připojováním zažijete...

3/5
Hrej.cz
19. 2. 2017
Méně by bylo více, kdyby se For Honor soustředil na své vynikající duely. Problémy multiplayeru pak celkový dojem ze hry výrazně kazí.

75%
Bonusweb
17. 2. 2017
Těžko dnes hledat hru, která je v jádru úžasná, ale kazí si to snad vším okolo. Tvůrci vytvořili perfektní bojový systém, vtahující prostředí, ale tlačí na pilu na nesprávných místech a nad některými rozhodnutími zůstává rozum stát. Také obsahu mohlo být více.

Eurogamer.cz
14. 2. 2017
Nejlepší bojová hra za hodně dlouhou dobu.

PLDEENCS