Fight Night Round 4


80%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Fight Night Round 4 v porovnání s podobnými hrami? Fight Night Round 4 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

GamePark
3. 8. 2009
Zatímco většina recenzí na nové sportovní tituly z dílen EA Sports se nese ve znamení bědování nad malým počtem inovací, tahle série jde svým vlastním proudem. Ostatně jak vidíte už podle označení Fight Night Round 4, naštěstí nevychází pravidelně každý rok jako většina ostatních sportů od EA. Doposud poslední třetí díl vyšel v roce 2006 a právě on přinesl revoluci v podobě HD grafického ztvárnění,...

GamePark
30. 7. 2009
Fight Night Round je ve světě videoher poměrně slavnou herní sérií. Ta se vyznačuje především skvělou grafikou a celkovou reálností soubojů. To však neplatí pouze pro velké konzole, ale naštěstí se tímto heslem řídí i verze mobilní.

80%
Bonusweb
9. 7. 2009
Být vyzyvatelem i obhájcem zároveň není zcela běžné, ale na poli boxerských her taková situace zkrátka již pár let je.

Eurogamer.cz
25. 6. 2009

4/5
Hrej.cz
25. 6. 2009
Nejlepší boxerský simulátor, který si můžete v současné době koupit. Jestli vás nudí všechny ty fotbaly, hokeje a jiné tenisy, zkuste Fight Night Round 4 a možná seznáte, že je to pro vás to pravé ořechové.

CS